KORUNKOVÉ VRTÁKY KBH 25

KORUNKOVÉ VRTÁKY KBH 25 V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • KORUNKY ZE "SK"
  Korunka pro jádrové vrtání ze slinutého karbidu s upnutím QuickIN PLUS Maximální životnost díky zubům ze slinutého karbidu. Vynikající řezný výkon ve všech běžných kovech. Metrické rozměry, hloubka řezu 20 mm, Ø vrtání ocel až 25 mm, Ø vrtání hliník až 30 mm.
 • KORUNKY ZE "SK" POVLAK...
  Korunka pro jádrové vrtání ze slinutého karbidu s povlakem TiAlN, s upnutím QuickIN PLUS Maximální životnost díky zubům ze slinutého karbidu. Vynikající řezný výkon ve všech běžných kovech, o 20 % rychlejší postup práce, snížené řezné a posuvné síly díky povlaku TiAlN. Metrické rozměry, hloubka řezu 20 mm, Ø vrtání ocel až 25 mm, Ø vrtání hliník až 30 mm.
 • KORUNKY ZE "SK" NA...
  Korunka ze slinutého karbidu s upnutím QuickIN PLUS Se zuby ze slinutého karbidu s optimální trvanlivostí pro efektivní vrtání do kovového plechu do tloušťky materiálu 4,0 mm. Metrické rozměry, hloubka řezu 4 mm.
 • KORUNKY ZE "SK" NA TRUBKY
  Korunka ze slinutého karbidu na trubky s upnutím QuickIN PLUS Se zuby ze slinutého karbidu s optimální trvanlivostí při používání na trubkový materiál a zaoblené plochy s tloušťkou stěny do 4 mm.